برنامه نویسی تحت وب و ویندوز

برنامه نویسی تحت وب و ویندوز

برنامه نویسی تحت وب به زبان برنامه نویسی گفته می شود که برای تولید نرم افزارهای تحت وب استفاده مشده و این نرم افزارها برای انجام امور مختلف به صورت آنلاین طراحی و ساخته می شوند. برنامه های تحت وب معمولا با یکی از زبان های ASP.Net،PHP،JAVA، پایتون و … نوشته شده و روی سرور قابل نصب است.

برنامه های تحت ویندوز(قابل اجرا بر روی ویندوز) می باشد و  زبان هایی  مانند سی شارپ (#C)، سی پلاس پلاس (++C)، جاوا، WPF ،SQL، سوکت پروگرمینگ، Entity، متلب، پایتون، ویژوال بیسیک و بسیاری دیگر برای تولید نرم افزار های تحت ویندوز استفاده می شوند.

شرکت ره رایان پژوه  در اکثر فعالیت های حوزه  تجارت الکترونیک خدمات متنوع و تخصصی ارائه می دهد , به طوری که این شرکت در زمینه برنامه نویسی تحت وب و ویندوز  برنامه های بسیاری را طراحی . بارگذاری نموده است  طراحی و برنامه نویسی  بیش از صدها سایت در اکثر شاخه های متفاوت تجاری و بهینه سازی سایت های بسیاری نشان از تخصص و تجربه شرکت مهندسی ره رایان پژوه  در این زمینه دارد.

لازم به ذکر است شرکت مهندسی ره رایان  پروژه های زیر را در زمینه web portal  مبتنی بر پیامک  طراحی و پیاده سازی نموده است که از آن جمله می توان نمونه های زیر را اشاره نمود:

  1. web portal سیستم تکریم ارباب رجوع ( بهداری وزارت نفت )
  2. web portal سیستم برگزاری مسابقه دانشگا ههای سراسر کشور ( طرح حکمت نهاد رهبری در دانشگاهها)
  3. web portal سیستم تائید اصالت کالا و گارانتی محصول (قطعات یدکی )
  4. web portal اتوماسیون اداری شرکت ها خصوصی
  5. web portal اتوماسیون اداری مراکز مشاوره خانواده و ازدواج ( وزارت ورزش و جوانان)

ضمنا شرکت مهندسی ره رایان پژوه ، در تاریخ 1383/2/29 تحت شماره ۲۲۴۹۳۰ وشناسه ملی ۱۰۱۰۲۶۶۱۴۰۲در اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكیت صنعتی در تهران به ثبت رسیده‌‌است. شرکت عضو نظام صنفی رایانه ای در ایران می باشد و فعالیت‌های خود را از سال ٨٣ در زمینه‌های مختلفی اعم از: نرمافزارهای ارسال و دریافت پیامک صوتی و نوشتاری، ،خدمات میزبانی ( هاست ، وی پی اس ، سرور ) ، سیستمهای آموزش و آزمون آنلاین ، سیستم مدیریت مشتریان (crm ) سیستمهای وبلاگــدهی و ..... فعالیت مینماید.

کلیه سایتهای طراحی شده توسط این شرکت  به صورت داینامیک (پویا ) بوده و

مزیتهای برنامه های تحت وب 

امنیت بالا

پاسخگویی به نیازهای متغیر مشتریان

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی شما

انعطاف پذیری بالا

کاربر پسند بودن

و.....

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه بفرمائید.

تاریخ انتشار: 19-01-1398
نقشه